KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10649683
nr 1064 9683
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsningar, 2 st. Torsten Renqvist (1924-2007), numrerade och signerade, motivet: 12x14 + 24x19
måndag 24 oktober 2016
kl 20:46:58
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist